Dom o prostej i zwartej bryle

Szukając projektu na dom o prostej i zarazem zwartej bryle, warto zastanowić się nad C288 wykonany od biura Biryło Architekci. Zgodnie z jego realizacją, może powstać całkiem duży dom parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza. Powierzchnia całego budynku to 111,7 m2. Dom wykończony na podstawie wytycznych uwzględnionych w projekcie jest bardzo atrakcyjny wizualnie. Jego wnętrze jest równie nowoczesne, a przestrzeń umożliwia zupełnie dowolną aranżację.

Na parterze znajdują się cztery sypialnie, więc dom doskonale nadaje się dla czteroosobowej rodziny. Trzydziestometrowy salon też robi wrażenie swoją wielkością i tym samym możliwością dowolnego zagospodarowania przestrzeni. Nawet garaż bez problemu pomieści dwa samochody. Dom wydaje się więc bardzo duży i komfortowy tym bardziej, że taras też jest niemały, a jego powierzchnia przekracza trzydzieści metrów. Dużym plusem tego budynku jest osobne pomieszczenie przeznaczone na kotłownię. Koszt budowy domu z tego projektu jest w granicach rozsądku. Niektóre projekty bywają zdecydowanie bardziej kosztowne, ale też nie brakuje tańszych, z tym że są już znacznie mniejsze. C288 wykonany to idealny projekt dla osób, które cenią sobie przestrzeń i wygodę. Ten fantastyczny dom będzie z pewnością bezpieczny dla małych mieszkańców. Żadnych stopni i tym bardziej schodów, po których będzie trzeba się przemieszczać. Pomimo iż dom ten jest budynkiem parterowym, ma też niemałe poddasze, dzięki czemu doskonale wygląda i w rzeczywistości nie jest wcale tak niski, jak może się wydawać.

Ten nowoczesny projekt pozwala zbudować dom idealnie dopasowany do współczesnych czasów. Nawet jego wykończenie będzie można dowolnie zmieniać wedle przemijającej mody lub zmieniającego się gustu. Decydując się na ten projekt, właściciele mają okazję wykazać się kreatywnością. To dom, który przyciąga uwagę i wzbudza zainteresowanie, gdyż jego wygląd zewnętrzny oraz odpowiednie rozmieszczenie pomieszczeń wewnątrz jest wykonane z należytą starannością, a także dbałością o wygodę i funkcjonalność.